SmålandsTouren
  START    TOURFORMAT    STARTER    SPELARE    RESULTAT    Senaste anmälan: Simon Bjernhagen, Mörlanda BS  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
Albin Lander Nannylunds IF Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Albin Wahlström Marbodals BS Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Alex Ghermanescu Hjo Bowlingklubb Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Alexander Martinsson Lunds BK Mamba Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Påskafton Lördag den 30 mars 11:00
Alexander Martinsson BK June Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Alexander Martinsson Lunds BK Mamba Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Anders Jardbring Vetlanda BC Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Anders Johansson BK Viskan Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Anders Myrling IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Anders Nerfv Jönköpings BS/Boys Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Anders Nilsson BS Bockarna Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Anders Palmgren Vetlanda BC Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Anders Rogvall Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Anders Svensson Vetlanda BC Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Anders Säleby Jönköpings BS/Boys Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Andreas Hansen Örgryte IS BF Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Andreas Johansson Team Värnamo BC Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Andreas Kristoffersson Svaneholms BK Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Andreas Wester Team Tranås BC Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Anette Carlsson BK Team Trollhättan Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Anette Eriksson Team X-Calibur BK Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Ann Svahn Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Anna Baard Blixt Karlskrona BK Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Anton Ahlgren Team Clan BK Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Anton Faust Team Tranås BC Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Anton Persson Team Clan BK Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Arto Tapola Kinna BK Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Axel Desaix IFK Borås Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Axel Engblom Team Pergamon BC Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Barsamo Calan Team Värnamo BC Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Bengt Carlsson Team Värnamo BC Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Bengt Lindström Forsheda BK Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Bengt Widerström BK Viskan Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Benny Ahnberg Gislaveds BK Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Påskafton Lördag den 30 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Benny Rancinger Gislaveds BK Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Björn Lindqvist BK Jösse Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Björn Ohlsson BK Cahoot Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Bo Rooth Emmaboda BK Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Camilla Cassegård Eksjö BK/EBOK Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Camilla Lindqvist BK Flash Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Camilla Oscarsson BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Carina Andrén Kinna BK Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Carl Kindberg Nybro IF Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Carl-Adam Widerström BK Viskan Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Carl-Gunnar Bergh Team Blue BK Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Carl-Oskar Palmér Team Clan BK Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Caroline Byquist BK June Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Caroline Lorensson Team X-Calibur BK Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Cathrine Lindström BK Viskan Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Christer Axelsson Glasrikets KK Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Christer Danielsson Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Christer Hjort Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Christer Niklasson Kungälvs BK Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Christer Svensson Vetlanda BC Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Christer Undfors BK Pondus Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Christer Wendel Team Värnamo BC Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Christian Carpman BK Arn Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Christian Holmén Mörlanda BS Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Claes Jersenius Södra BK Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Conny Hagehed Glasrikets KK Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Curt Björnberg Hjo Bowlingklubb Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Daniel Berg IF Raketen Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Daniel Blom Marbodals BS Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Daniel Fransson Team Värnamo BC Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Daniel Gustafsson Sundbybergs IK Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Daniel Hjalmarsson Vetlanda BC Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Daniel Ström BK June Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Dannie Madsen Team Clan BK Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
David Karlsson Team Växjö BC Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Dennis Johansson IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Dorthe Fänegård BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Elin Adolfsson Team X-Calibur BK Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Emil Fredriksson Örgryte IS BF Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Emma Svensson Team Värnamo BC Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Erik Bengtsson Borås GIF BK Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Erik Florå BK Cahoot Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Erik Kyrk BK Kyrk Skövde Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eva Bergelin Forsheda BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Filip Jansson Forsheda BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Filip Lindbjer BK June Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Fredric Flink Tingsryd KK Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Fredrik Brattborn IF Raketen Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Fredrik Forslund BK Granen Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Fredrik Nilsson Team Tranås BC Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Fredrik Nyberg Södra BK Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Fredrik Salerud BK Cahoot Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Fredrik Undfors Team Tranås BC Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Frida Löhnert BK Cahoot Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Frida Sethsson Vimmerby BK Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Georg Andersson Vetlanda BC Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 15:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Glenn Holmén Mörlanda BS Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Gunhild Malmqvist Vetlanda BC Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Gunilla Andersson BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Gunnar Malmqvist Vetlanda BC Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Göran Alm BK Pondus Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Göran Persson BK Atlantic Sharks Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Hanna Persson BK Linnéa Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Hans Forsén Team Växjö BC Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Hans Lander Nannylunds IF Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Hans-Ingmar Jansson Forsheda BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Hans-Peter Streiby Eksjö BK/EBOK Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Harry Gustavsson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Helen Tagesson BK Högland Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Henrik Larsson Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Henrik Svensson BK Viskan Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Håkan Fasth Team Clan BK Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Håkan Svensson Vetlanda BC Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 15:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Ida Andersson BK Högland Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Ida Håkansson Team Värnamo BC Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Ingemar Gustafsson BK Pondus Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Jakob Ringqvist IK Sleipner Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Jan Arvidsson Falköpings AIK BK Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jan Engqvist Jönköpings BS/Boys Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Jan Ingvarsson Team Värnamo BC Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 7 maj 19:20
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Jan Larsen Team Clan BK Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Jan Sollie BK Cahoot Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Jenny Johansson BK Cahoot Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Jerker Bergfeldt Gislaveds BK Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Jerry Carlstrand IFK Borås Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Jesper Larsen Team Pergamon BC Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Jesper Nithagen BK Lejonen Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Jessica Eriksson BK Linnéa Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Jimmi Björklund BK 64 Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Joachim Karlsson Team Tranås BC Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Joacim Gustafsson Vetlanda BC Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Joakim Dahl Glasrikets KK Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Joakim Öhrwall IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Johan Bergqvist Nybro IF Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Johan Hedberg Brutus Club Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Johan Hedenborg Team Växjö BC Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Johan Jacobsson BK 64 Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Johan Sjöstedt Umeå IK BF Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Johan Waxegård Varta BK Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Johannes Gül Hjo Bowlingklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
John Johansson Borås GIF BK Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Johnny Hall BK Cahoot Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jon Petersson Örgryte IS BF Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jonas Gustafsson BK Pondus Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 15:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Värnamo 2013 Skärtorsdagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Jonas Holmér Nybro IF Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Jonathan Eriksson BK Granen Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Jonathan Martinsson Team Clan BK Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Jonny Aulander BK June Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jörgen Andersson Team Clan BK Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jörgen Andersson BK Korp Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Jörgen Andersson Team Clan BK Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Jörgen Balgård Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Jörgen Lifström BK Rubinen Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Karin Sjögren Team Värnamo BC Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Karl-Gustaf Nyman Oskarshamns BK Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Katrin Jansson Spader Dam Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Keith Lindqvist Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Kenneth Soergel BK Midas (n) Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Kenneth Söderström BK Pondus Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Kenny Holgersson Marbodals BS Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Kent Andersson Team Clan BK Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Kenth Burenby BK Pondus Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Kim Lingvall Nybro IF Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Kim Ojala Team Pergamon BC Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Kirsi Wolf BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Kurt Malmberg Team Baltzar BC Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Lars Johansson Forsheda BK Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Lars Pejstrup Team Mariestad BK Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Lars-Erik Carlsson BK Pondus Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Lars-Hjalmar Gerdtman Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Lars-Olof Persson Landvetter BF (n) Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
LarsÅke Gustafsson Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Leif Josefsson Swedoor BK (n) Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Leif Ljung Team Växjö BC Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Lena Henriksson Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Lena Pettersson BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Lennart Andersson Mörlanda BS Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Lennart Björklund IFK Borås Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Lennart Wester Team Tranås BC Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Linda Jönsson Team Suxxess BC Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Linn Bergand BK Team Kungsbacka Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Linnea Rundgren Västerås SK BK Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Linus Larsson Brutus Club Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Linus Vedin Team Clan BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Loke Molander Johansson Team Clan BK Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Lovisa Alpskog BK Linnéa Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Madeleine Hammarström Forsheda BK Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Madelene Carlstrand BK Calluna Borås Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Magnus Wedman BK Arn Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Makis Manthos Marbodals BS Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Måndagen 6 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Malin Andersson BK Högland Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Marcus Nyberg Team Växjö BC Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Margaretha Carlsson BK Linnéa Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Mari Eriksson Jönköpings BS/Boys Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Maria Johnsson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Mariana Andersson IK Heim Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Marianne Svensson Kinna BK Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Marianne Svensson BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Marie Carlstrand BK Calluna Borås Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Marie Lövkvist IF Raketen Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Markus Carlsson IFK Borås Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Martin Andersson IFK Borås Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Martin Blixt IS Göta Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Martin Helgegren BK June Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Martin Johansson Mörlanda BS Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Martin Järnland Kulladals BS Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 7 maj 19:20
Martin Karlsson IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Matilda Hultgren AIK Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Matilda Östensson Kinna BK Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Mats Ragnarsson Team Växjö BC Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Mats Sköld IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Mats Wahlström Marbodals BS Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Mattias Hellmansson Team Tranås BC Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Mattias Lindström IFK Borås Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Mattias Möller Höganäs BC Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Mattias Olsson Team Pergamon BC Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Mattias Ragnarsson Team Växjö BC Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Max Andersson BK Tegnér Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Mert Cimen Swedoor BK (n) Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Michael Söderberg BK June Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Mikael Andersson Team Tranås BC Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Mikael Andreasson Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Mikael Fredriksson Brutus Club Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Mikael Karlsson Vetlanda BC Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Mikael Lind BK Viskan Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Mikael Mårtensson Forsheda BK Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Mikael Roos Team Alingsås BC Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Monica Hellberg IK Heim Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Moona-Ayfer Åberg Linköpings DBS Zorita Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Mårten Jonsson Team Pergamon BC Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Nathalie Madsen BK Skrufscha Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Nicklas Wettergren BK Rubinen Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Niclas Johansson BK Tegnér Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Niclas Mårtensson Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Niklas Antonsson IF Raketen Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Niklas Assarsson Lunds BK Mamba Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Påskafton Lördag den 30 mars 11:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Niklas Gustafsson Ytterby BK Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Niklas Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Niklas Linderholm IFK Borås Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Skärtorsdagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Nina Flack Team X-Calibur BK Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Oliver Bacnar Team Clan BK Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Oliver Oscarsson IFK Borås Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Olle Gannerud Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Pasi Granlund Team Värnamo BC Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Patrick Bohm Team Baltzar BC Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Patrick Hjorth Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Patrik Carlsson Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Patrik Emanuelsson Team Värnamo BC Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Patrik Green IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Paul Örvall IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Peder Grimsen BK Flash Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Värnamo 2013 Skärtorsdagen den 28 mars 19:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Peggy Zeybrandt BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Per Haag Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Per Höglander Varta BK Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Per Johansson Team Baltzar BC Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Per Lidström Team Växjö BC Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Per Rangensjö Team Baltzar BC Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Per-Anders Andersson Kinna BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Per-Arne Johansson Vetlanda BC Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Per-Erik Nilsson Kalmar AIK BK Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Per-Olof Johansson Team Värnamo BC Borås 2012 Söndagen den 11 november 13:00
Peter Bjernhagen Mörlanda BS Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Peter Brandt Halmia BS Värnamo 2013 Skärtorsdagen den 28 mars 19:00
Peter Brusewitz BK Kåess Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Peter Eriksson BK Cahoot Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Peter Gunnarsson Tollarps BK Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Peter Hellström Team Clan BK Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Semifinal c:a 13.00
Värnamo 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Superfinal 2012-13 Final Round Robin 16:00
Peter Krappinger Emmaboda BK Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Pia Melkersson BK Linnéa Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Pia Tedhamn Linköpings DBS Zorita Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Pierre Hjalmarsson Jönköpings BS/Boys Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Pontus Andersson Team Clan BK Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Borås 2012 Lördagen den 10 november 9:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Pontus Martinsson Team Clan BK Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Pontus Persic Olofströms BS Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Pontus Sjögren Glasrikets KK Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Påskafton Lördag den 30 mars 11:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Rasmus Andersson IFK Borås Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Rasmus Samuelsson BK Örnen Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Rebecka Jr Larsen BK Högland Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Renée Mattsson Örgryte IS BF Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Rickard Nilsson Varta BK Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Ricky Kronqvist Brutus Club Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Robert Asplund Forsheda BK Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Robert Säfström Team Baltzar BC Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Robin Axeborg BK Cahoot Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Borås 2012 Final Round Robin 8 spelare
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Robin Fransson Team Växjö BC Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Robin Pettersson BK Örnen Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Rose-Marie Johansson Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Sabina Asplund BK Högland Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Borås 2012 Söndagen den 4 november 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Samuel Svensson Kungälvs BK Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Sandra Andersson Spader Dam Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 15:00
Sandra Gustafsson Höganäs BC Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Sandra Jonasson BK Cahoot Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Sara Kristensson BK Högland Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Sara Rosengren BK Cahoot Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Sebahattin Cimen Jönköpings BS/Boys Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Sebastian Francsics Nybro IF Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Sebastian Mårtensson Team Värnamo BC Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Simon Nilsson Jönköpings Kägelklubb Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Simon Ritzl-Häggblad IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Onsdag 12/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Stefan Björkman BS Bockarna Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 11:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Stefan Christiansson BK 64 Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 9 februari 11:00 Early Bird
Stefan Falkhäll BK Örnen Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Stefan Johansson Emmaboda BK Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Stefan Svahn Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Jönköping 2012 Torsdag 22/11 19.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Eksjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Stig Erlandsson Swedoor BK (n) Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Stig Johansson Team Värnamo BC Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Stig-Ove Wisberg Huskvarna BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Skärtorsdagen den 28 mars 19:00
Sven Petersson BK Pondus Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Lördagen den 16 mars 11:00
Sören Carlsson Team Värnamo BC Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Sören Fransson Team Värnamo BC Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Tisdagen den 9 april 19:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Teddie Jönsson BK Pondus Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Thobias Karlsson BK Joker Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Thomas Andersson Tollarps BK Värnamo 2013 Söndagen den 10 mars 11:00
Thomas Cassegård Eksjö BK/EBOK Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 13:00
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 15:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Thomas Hegnelius Tingsryd KK Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Thomas Pedersen Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Thomas Sjöbergh Oskarshamns BK Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Thorbjörn Ohlsson Mariedals BK Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Söndagen den 4 november 16:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Värnamo 2013 Skärtorsdagen den 28 mars 19:00
Timmie Gunnarsson Tingsryd KK Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Borås 2012 Söndagen den 9 December 14:30 Extra insatt start
Borås 2012 Söndagen den 9 December 18:00 Extra insatt start
Borås 2012 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Timmy Fredriksson BK Full House Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Timothy Jönsson IFK Borås Borås 2012 Lördagen den 25 augusti 13:00 Early bird
Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Borås 2012 Semifinal c:a 13.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Tina Gustafsson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 11:00
Tobias Asklöf Vimmerby BK Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Tobias Gustavsson Team Växjö BC Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2013 Söndagen den 10 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Värnamo 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Onsdagen 24 april 18:00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Superfinal 2012-13 Semifinal Söndagen den 26 maj 13:00
Tobias Räisänen Team Pergamon BC Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Tomas Johansson Eksjö BK/EBOK Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Eksjö 2013 Söndagen 7 april 15:30 Early Bird
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2012-13 Kvartsfinal Söndagen den 26 maj 10:00
Tomas Magnusson Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Tomas Malmberg Örgryte IS BF Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Tomas Qvist Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Borås 2012 Lördagen den 3 november 09:30
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Tomas Ånhed IFK Borås Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Tommie Rudolfsson Nybro IF Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 Lördag 15/12 10.45
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Söndagen den 20 januari 16:00
Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Värnamo 2013 Lördagen den 9 mars 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 17 mars 11:00
Värnamo 2013 Påskdagen Söndag den 31 mars 11:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 15:00
Tommy Lundh Team Baltzar BC Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Eksjö 2013 Lördagen 4 maj 12:30 Ring för bokning 0381-16300
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Torbjörn Levin Forss Vetlanda BC Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Torbjörn Malmberg IK Cyrus Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Borås 2012 Lördagen den 6 oktober 09:30
Jönköping 2012 Lördag 3/11 10.45
Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Nässjö 2013 Fredagen den 28 december 15:00
Värnamo 2013 Sista Start! Lördagen den 13 april 14:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 11:00 RING 0381-16300 för avbokning
Superfinal 2012-13 Lördagen den 25 maj 12:30
Ulf Bolleby för. The Golden Bowlers Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Ulf Danielsson Eksjö BK/EBOK Nässjö 2013 Söndagen den 27 januari 16:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 15,00
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Eksjö 2013 Söndagen 5 maj 16:00
Ulf Johansson BK Viskan Borås 2012 Söndagen den 4 november 09:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Jönköping 2012 Lördag 8/12 10.00
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Tisdagen den 15 januari 19:00
Värnamo 2013 Annandag Påsk Måndag den 1 april 11:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Eksjö 2013 Onsd 1 maj 15:00 RING 0381-16300 för avbokning
Victor Kyrk BK Kyrk Skövde Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 22/12 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Victor Magnusson Forsheda BK Värnamo 2013 Långfredagen den 29 mars 11:00
Victoria Björk Borås GIF BK Borås 2012 Måndagen den 3 september 18:30
Borås 2012 Lördagen den 3 november 13:00
Victoria Johansson Team X-Calibur BK Borås 2012 Måndagen den 24 september 18:30
Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 13:00
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Nässjö 2013 Lördagen den 22 december 11:00 Ring vid anmälan
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Eksjö 2013 Måndagen 1 april 16:00 Early Bird
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Viktor Bengtsson Borås GIF BK Borås 2012 Söndagen den 11 november 09:30
Viktor Gullberg Örgryte IS BF Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Viktor Ljungqvist BK Pondus Nässjö 2013 Onsdagen den 26 december 11:00
Nässjö 2013 Fredagen den 1 februari 19,00
Viktor Svarén BK Kyrk Skövde Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Borås 2012 Söndagen den 11 november 16:30
Jönköping 2012 SISTA START!!!Onsdag 19/12 19.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 29 januari 19:00
Värnamo 2013 Söndagen den 7 april 18:00
Viktoria Sofková BK Högland Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 09:00 Early bird
Borås 2012 Söndagen den 26 augusti 12:30 Early bird
Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Jönköping 2012 Onsdag 10/10 18:30
Jönköping 2012 Torsdag 25/10 18.30
Nässjö 2013 Söndagen den 9 december 17:00 Early Bird
Jönköping 2012 22/12 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Tisdagen den 1 januari 17:00
Eksjö 2013 Tisdagen 26 mars 19:15 Early Bird
Värnamo 2013 Onsdagen den 10 april 19:00
Eksjö 2013 Tisdagen 23 april 19:15
Vivianne Soergel BK Midas (n) Borås 2012 Söndagen den 7 oktober 16:30
Yvonne Bjelke-Larsen BK Högland Jönköping 2012 Söndag 30/9 10.45 Early Bird
Nässjö 2013 Lördagen den 15 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2013 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2013 Semifinal c:a 13.00
Nässjö 2013 Final Round Robin 8 spelare
Värnamo 2013 Lördagen den 13 april 10:00
Eksjö 2013 Onsdagen 8 maj 19:00
Yvonne Sandblom Jönköpings BS/Boys Jönköping 2012 Lördag 29/9 10.45 Early Bird
Åke Igefjord Eksjö BK/EBOK Eksjö 2013 Söndagen 14 april 16:00
Eksjö 2013 Söndagen 21 april 16:00
 
Aktuella resultat
 
Visa alla starter
 
Visa alla spelare
 

 

Anmälningsstatistik

Startande spelare:   358
Totalt antal starter: 1555
Spelade starter: 1555
Män/kvinnor: 79% män,
21% kvinnor
 

 

Tävlingsperioder

Borås 25/8 - 16/12
 
Jönköping 29/9 - 22/12
 
Nässjö 8/12 - 2/2
 
Värnamo 9/2 - 14/4
 
Eksjö 23/3 - 9/5
 
SuperSemifinal 25/5 (Värnamo)
Superfinal 26/5 (Värnamo)
Olika profiler!
 

 

Prispengar/deltävling

1:a   15 000 kr
2:a     7 000 kr
3:a     5 000 kr
4:a     3 000 kr
5-8:e     2 000 kr
9-12:e     1 500 kr
13-16:e     1 200 kr
17-20:e     1 100 kr
21-24:e     1 000 kr